בלוג / עבודות נבחרות

דירה שכורה על הפארק

דירה בתל אביב שקיבלה מראה חדש לאחר ייעוץ הום סטיילינג של 6 שעות. לדירה הצופה על פארק הירקון, נכנסו לגור מיטל ואיתי עם שלושת בנותיהן. הדירה הייתה קצת אפלולית ועם חלל מגורים גדול במיוחד שלא עבד טוב. מיטל הזמינה אותי ליום ייעוץ של הום סטיילינג ובהתאם למה שהחלטנו ובחרנו, הלכה ועשתה את הכל במו ידיה. 


הכל התחיל בשיחת טלפון עם מיטל ששיתפה אותי בתחושותיה, אמרה שאין לה מושג מאיפה להתחיל ואיך ושחשוב לה שהדירה תהיה יפה ונעימה וכל זה בתקציב מוגבל. סיכמנו שנלך על יום ייעוץ, הכולל עבודה מקדימה עם מילוי שאלון של פרוגרמה מילולית, שליחת תמונות השראה ותמונות של הריהוט הקיים ופגישת עבודה בדירה החדשה. השלב המקדים גודם לכך שאני מגיעה מוכנה ויודעת למה לצפות, דבר חשוב כשיש רק כמה שעות להבין, לתכנן ולהחליט על הכל.

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (1)

במהלך יום הייעוץ עברנו על כל החללים בבית, סיכמנו מה לעשות ואיך, מה לשדרג ומה למכור או למסור. רוב הפריטים הקיימים שודרגו על ידי מיטל בעזרת צבע, דבר חסכוני ובעיקר ידידותי לסביבה. רוב הרהיטים הקטנים נצבעו בעזרת צבע ספריי של חברת MONTANA, אותו אפשר למצוא בחנות "קפזולה" בתל אביב. לאחר שסיכמנו את הכל, הכנתי למיטל קובץ אקסל מפורט ביותר שכלל את כל מה שעברנו עליו, כולל מחירים משוערים, ספקים, הערות ולינקים. כל מה שנותר הוא ליישם את כל מה שסיכמנו, דבר שעשתה בצורה מצוינת (ועוד בהריון מתקדם). במהלך הרכישות וההחלטות הקשר בינינו נמשך ועזרתי בבחירות מרחוק, אונליין, בעזרת אי-מייל ווואטסאפ. כל זה כחלק מהשירות שאני מעניקה במסגרת ייעוץ להום סטיילינג. לקוחותיי יודעים שהם תמיד יכולים לפנות אליי.

עיצוב חדר המגורים

ההחלטה למקם את הספה במרכז החלל נעשתה בעיקר כי הסלון מאוד גדול ולא נוח לצפות בטלוויזיה ממרחק של חמישה מטר או יותר. המחשבה הראשונה של מיטל ואיתי הייתה למקם את הטלוויזיה על הקיר שעליו ניצב רהיט הוינטג' המיוחד. הצעתי למיטל למקם ספה במרכז החלל, כזו שהיא בגודל הנכון ובצורה הנכונה בשביל שזה גם ייצא יפה ולמקם את הטלוויזיה על קיר שנסתר מאזור הכניסה לבית. מבחינתי, טלוויזיה לא צריכה להיות הדבר הראשון שרואים כשנכנסים הביתה.

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (20)

רהיט הוינטג' המגניב הזה שלא ראיתי כמותו או דומה לו, שימש כראש מיטה בחדר השינה של הדיירת הקודמת. מיטל חשבה אולי למסור אותו. לא! זו בערך הייתה התגובה שלי כששמעתי על התכנית. נכון שהוא מושלם על הקיר הזה? בעיני הוא מוסיף המון שיק לחלל המגורים ובהחלט עדיף על קיר עם טלוויזיה ומזנון.

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (2)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (6) הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (7)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (15)

ספה STOCKSUND של איקאה במחיר מצוין ובעיצור מדליק. הדגם הספציפי הזה ברוחב 199 ס"מ יצא מן המלאי, אך עדיין ניתן להשיג כורסה, ספה דו מושבית וספה ארוכה יותר מהסדרה הזו. לא מזמן כתבתי על הספה הזו בפוסט ספה חדשה על הפרק.
הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (17) הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (45)

לאחר חיפוש ממושך אחר כריות בחנויות ורשתות לעיצוב הבית, הפניתי את מיטל לשני רייזר, בעלת המותג Irregular Trend שעזרה לה לבחור כריות מתאימות. פלמינגו, נוצות, חד קרן ופרחים – כריות עליזות שקובעות את הטון בסלון. כבר דיברנו על כמה שהבחירה בכריות חשובה וקובעת את הטון והסגנון בסלון, לא?

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (42)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (41)

פוסטר של Irregular Trend בעיצוב שני רייזר, מנורת עבודה מושלמת של איקאה מדגם FORSA עולה 95 ש"ח. את השולחן מיטל הרכיבה מפלטה שחתכו עבורה בהום סנטר עם רגליים מאיקאה שצריכות לעבור צביעה בקרוב.

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (13)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (14)

חדר שינה לילדות

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (21)כמה אהבה הושקעה בחדר של הבנות. כשראיתי את התוצאה, התרגשתי ממש. ההשקעה ניכרת בפרטים הקטנים, בצביעה של השרפרפים, ובשטיח שנעשה בהתאמה אישית על ידי אפי פגאני בעלת המותג Elishaya. וילונות הטול היפים של איקאה נמכרים ב- 25 ש"ח לזוג ומוסיפים המון שיק לחדר. הכי כיף זה שאפשר פשוט לגזור אותם עם מספריים ולהתאים אותם לגובה הרצוי, ללא צורך בתפירה. בקיצור, הרבה נחת יש לי מהחדר הזה, במיוחד לאור העובדה שהקשר בין הבנות התחזק עוד יותר בזכות עיצוב החדר וסידור המיטות באופן הזה. הפעם הסימטריה הוכיחה את עצמה ככזו שעובדת מצוין.
הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (22) הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (23)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (27) הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (36) הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (35) הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (40)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (38) הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (37)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (29)

עיצוב חדר המשחקים

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (3)צהוב זה טוב, במיוחד לחדר משחקים, לכן החלטנו לצבוע כוורת ישנה ולהציל אותה משעמום ואפרוריות. באופן כללי, הצביעה והאופי האקלקטי של הרהיטים בבית, הופכים אותו למיוחד וכזה שניכר כי נעשה באהבה. הצביעה לא חייבת להיות מושלמת, העיקר שיהיה צבעוני ושיעבוד טוב ביחד.
הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (5)הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (10)

עיצוב חדר הרחצה

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (11)את חדרי הרחצה שדרגנו באמצעות צבע ואביזרים, השקעה שהסתכמה בכמה מאות שקלים בלבד ובהחלט תרמה לתחושה הכללית בחדר הרחצה.
הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (12)

בחדר השינה צילמתי פינה אחת מקסימה בלבד. הדבר שאני הכי אוהבת בה הוא הניגוד, ניגוד בין חומרים, צבעים וטקסטורות. ככה זה כשעץ פוגש טקסטיל ובמיוחד ככשמים עלי לב בצבע ורוד בהיר. הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (4)

וזה הנוף מהדירה…

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן

הום סטיילינג חד יומי כולל:

1. עבודת הכנה מקדימה במיילים וואטסאפ
2. פגישה של כמה שעות בבית, אליה אני מגיעה עם מניפות צבעים, קטלוגים וספרי עיצוב. את כל ההחלטות שנעשו אני מסכמת בקובץ אקסל מפורט עם כל הפרטים, בגדול ובקטן.
3. עזרה וייעוץ בטלפון, במייל או בוואטסאפ במהלך הרכישות, כאשר רצוי להודיע לי מראש ולוודא שאהיה זמינה.

הום סטיילינג לדירה שכורה מיס גרות צילום לירון גונן (4)

אודות המחברת

לירון גונן, מעצבת פנים ויוצרת תוכן, בעלת סטודיו המתמחה בעיצוב פנים בר קיימא

17 תגובות

 • גילי אלון
  5 באוקטובר 2015 ב 20:48

  את יכולה לתת פרטים על התמונה היפה שעל הרהיט המיוחד?

  להגיב
 • הדר
  5 באוקטובר 2015 ב 00:09

  עבודה מקסימה, גם בתכנון וגם בביצוע… :)
  השימוש בצבע מקפיץ את הבית ומייצר תחושה רעננה וכיפית לצד הרוגע שמשדרים הרהיטים הרגועים.

  להגיב
 • יאנה
  31 ביולי 2015 ב 10:18

  מאוד, מאוד יפה ונעים! כל הכבוד! אשמח לדעתך בנושא המיטה הלבנה מאיקאה. לצערי נשארה במלאי רק מיטה בצבע שחור, פשוט מאוד אוהבת את העיצוב שלה. האם לוותר בכל זאת, מדובר על ילדה בגיל שנתיים או עם כריות פרחוניות וסדינים לבנים\צבעונים היא עדיין תהיה קצת כהה עבור ילדה קטנה. שאר הרהיטים בחדר לבנים.
  אולי תוכלי להמליץ על עיצוב דומה של חנות אחרת?

  תודה רבה
  יאנה

  להגיב
  • Miss Garot
   2 באוגוסט 2015 ב 08:53

   הי יאנה,
   אני שמחה שאהבת :)
   מבחינת המיטה, השחורה של איקאה שונה בעיצוב מהלבנה הזו, שימי לב לפרטים הקטנים. את מוזמנת להתקשר לאיקאה ולשאול אם עדיין יש לבנה בדגם כמו השחור. מעבר לכך, אפשר לצבוע עם צבע ספריי של חברת מונטנה שנמכר בחנות קפזולה ואז תוכלי לבחור בכל צבע שתרצי. לפעמים יש מיטות לבנות כאלה למכירה ביד 2.
   בהצלחה!
   לירון

 • נואי
  23 ביולי 2015 ב 18:07

  היי
  מאיפה הכריות בחדר של הבנות?

  להגיב
 • עדי
  21 ביולי 2015 ב 23:26

  כל כך יפה ומואר! שאפו! מהיכן נרכש הטפט בחדר של הבנות?

  להגיב
 • סיון
  21 ביולי 2015 ב 21:34

  היכן נקנה הטפט הפרחוני המקסים

  להגיב
 • דניאלה זפרני
  21 ביולי 2015 ב 16:34

  מדהים!!!!! אני גם רוצה ייעןץ סטיילינג ליום אחד♡ אשמח לפרטים בפרטי

  להגיב
  • Miss Garot
   22 ביולי 2015 ב 09:39

   בשמחה :)
   בואי נדבר

  • ילנה שרון
   7 באוגוסט 2018 ב 23:31

   היי שלום…

   אני מעוניינת גם כן ביום סטיילינג אחד…

   אפשר לברר קצת פרטים? עלויות, זמינות וכו׳?

  • Miss Garot
   8 באוגוסט 2018 ב 07:38

   בשמחה :) ישנם שני שרותים של הסטודיו להום סטיילינג בר קיימא: שעתיים של ייעוץ בביתך, בסופן את מקבלת מחברת עבודה ובה כל הפרטים וסקיצות להמחשת הרעיונות השונים. אפשרות נוספת היא ליום שלם הכולל ייעוץ ורכישות של ריהוט וצמחי בית. מוזמנת ליצור קשר 0546887045

 • מיכל
  21 ביולי 2015 ב 15:36

  מקסים, ממש אהבתי את השילובים, הצבעים והטעם הכללי. הכל נשזר ממש טוב יחד ויוצר אוירה ביתית ונעימה :-)
  אשמח לדעת היכן נרכשו המיטות המקסימות בחדר הילדות.

  להגיב
  • Miss Garot
   22 ביולי 2015 ב 09:41

   תודה מיכל,
   המיטות מאיקאה, אך לצערי הדגם הזה יצא מהמלאי בסייל האחרון ולא ישוב…

 • ציפי
  21 ביולי 2015 ב 15:08

  מקסים! הדירה מאורת ונראה שפשוט כיף להיות בה. טוב ששמרת את הארון המיוחד הזה הוא מוסיף המון. מאד אהבתי את חדר הבנות.

  להגיב
  • Miss Garot
   22 ביולי 2015 ב 09:42

   תודה ציפי! אני גם שמחה שהרהיט נשאר בבית :)

השאירי תגובה