איך הבית שלך מרגיש?

אם את במחשבות על בנייה או שיפוץ, או מרגישה שהגיע הזמן לשינוי – הגעת למקום הנכון :)

סטודיו מיס גרות, בהובלת לירון גונן, מעצבת פנים ובלוגרית, מתמחה בתכנון ועיצוב דירות ובתים פרטיים, החל מהשלב הראשוני ועד לפרטים הקטנים.

עיצוב הבית על פי מיס גרות

תפישת הבית כראי הנפש, מובילה את עבודת הסטודיו מתוך חיבור והקשבה ללקוח, לצרכיו ולאורח חייו. עיצוב הבית בגישה רעננה, נקייה ומודרנית, בדגש על פונקציונליות ונוחות שימוש, ליצירת בית שנעים לחיות בו, המשקף את בעליו ונושא עמו ד.נ.א ייחודי. 

שרותי הסטודיו

  • עיצוב פנים - ליווי צמוד החל משלב הפרוגרמה, גיבוש הקונספט, הפקת תכניות למכרז ולביצוע, לרבות תכנון נגרות בהתאמה אישית, בחירת חומרי גמר, ניהול מכרזים מול ספקים ובעלי מקצוע ופיקוח על העבודות בשטח עד לשלב האכלוס.
  • הלבשת הבית – לפעמים כל מה שצריך הוא מגע קסם זריז ומדויק ובתקציב שפוי :) נתחיל בעבודת הכנה אונליין, לאחריה נפגש לתכנון הלבשת הבית כ- 3 שעות בביתך, ונשלים עם שני ימי רכישות או יותר, לבחירתך.
  • סטיילינג בוטני – שעתיים בביתך, בהן נחליט איו צמחייה לשלב ואיפה, בהתאם לתנאי הגידול ולטעמך האישי. נסכם הכל במחברת עבודה אישית עם סקיצות, רשימות וספקים מומלצים, וקובץ עם טיפים וטריקים לגידול וטיפוח צמחי בית, סוגי השקייה, דישון טבעי וייחורים.

"המינימליזם בבית הוא בזכות לירון, שלימדה אותי לעצור ולחשוב לפני שאני קונה". יפית, תל אביב

עיצוב פנים לאיכות חיים וסביבה

הבית הוא מרחב התומך באיכות חיים, משרה רוגע ומעורר השראה. הסטודיו דוגל ביצירת מרחב אישי עוטף ומזמין, עם קונטרסט מדויק ושימוש נבון בחפצים ורהיטים. נעדיף שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה ולחי, על פני פלסטיק וסינתטי, ונשלב צמחי בית מטהרי אוויר לשיפור איכות החיים ואריכות ימים.

זה המקום לשאלות :)

וינטג' ועבודת יד בחדר שינה בר קיימא, גבעתיים
ויטרינה מחודשת במבואת הכניסה, תל אביב
חדר שינה בוהו בר קיימא, עמק האלה

לקוחות מספרים

הזמנתי את לירון לפגישה של שעתיים. הבית היה זקוק ליד מכוונת ולקצת נשמה. בתום הפגישה נפרדנו בחיבוק וחיוך, כשבידי סקיצות, הנחיות מסודרות ומלא השראה. לירון ידעה לזהות את הכוחות של הבית וכיצד להדגיש אותם. ידעה לאתר אזורים בעייתיים ולחמם אותם.
בזכות הידע הרחב בסידור חללים, צבעים, וכמובן בצמחים, בזכות הקשב הרב לצרכי, בזכות המקצועיות הגבוהה, לירון הציעה רעיונות כל כך יפים חכמים ופשוטים לבצוע, שלא יכולתי לחכות וכבר בוקר למחרת הייתי במשתלה :) תודה לך לירון על הפגישה המועילה ועל הזמינות בשלבי היישום.
רונה, רמת גן

היום ביקרה אצלי קבוצה נוספת מהמשרד (10 בנות) התרשמו והתלהבו ממה שראו… שזה כבר לא מפתיע :) אבל הסיבה בשלה אני כותבת לך, היא, שאחת הבנות מצאה לנכון להגיד: “אני חייבת לציין, שהדירה היא בדיוק את. היא מבטאת את מי שאת”
אז חשבתי שתרצי להוסיף זאת לרזומה שלך, היכולת להכיר/להבין את הלקוח ולשקף/לבטא זאת במראה הבית.
אני חושבת שזה הרבה יותר מטעם טוב ויכולת התאמה של צבעים וחומרים…
תודה!!!

נאוה, רמת פולג

נעזרנו בשירותי הום סטיילינג של לירון, בהצלחה גדולה. לירון הגיעה אלינו חמושה ביצירתיות רבה, בשפע רעיונות ונקודת מבט מרעננת. ישבנו כשעתיים שבסיומן קיבלנו הכל כתוב במחברת, כולל  רשימת ספקים מומלצים.
לקחנו את התובנות של לירון ורצנו איתן. הזזנו רהיטים, צבענו בצבעים שהמליצה, קנינו גופי תאורה מהספק המעולה שנתנה לנו, ואפילו קיבלנו הנחה משמעותית כי באנו דרכה. ממליצים מאד על חוויית הייעוץ עם לירון, כאשת מקצוע מעולה וכאישה מקסימה שנעים מאד בחברתה.

משפחת בר, אבן יהודה

דברו איתי עכשיו