הבית המיטיב

פגישת ייעוץ לעיצוב פנים בביתך

איך את מרגישה בבית שלך? האם הבית עונה על הצרכים שלך? 

מהי הפינה האהובה עלייך, והאם קיים עבורך מרחב משרה רוגע ומעורר השראה?

אם את במחשבות על בנייה או שיפוץ, או מרגישה שהגיע הזמן לשינוי  – הגעת למקום הנכון :) 

פגישת ייעוץ היא נקודת פתיחה טובה לתהליך

עיצוב הבית על פי מיס גרות

תפישת הבית כראי הנפש, מובילה את עבודת הסטודיו מתוך חיבור והקשבה ללקוח, לצרכיו ולאורח חייו. עיצוב פנים בגישה רעננה, נקייה ומודרנית, בדגש על פונקציונליות ונוחות שימוש, ליצירת בית שנעים לחיות בו, המשקף את בעליו ונושא עמו ד.נ.א ייחודי. 

מה השירות כולל?

"המינימליזם בבית הוא בזכות לירון, שלימדה אותי לעצור ולחשוב לפני שאני קונה". יפית, תל אביב

עיצוב פנים לאיכות חיים וסביבה

הבית הוא מרחב התומך באיכות חיים, משרה רוגע ומעורר השראה. הסטודיו דוגל ביצירת מרחב אישי עוטף ומזמין, עם קונטרסט מדויק ושימוש נבון בחפצים ורהיטים. נעדיף שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה ולחי, על פני פלסטיק וסינתטי, ונשלב צמחי בית מטהרי אוויר לשיפור איכות החיים ואריכות ימים.

זה המקום לשאלות :)

וינטג' ועבודת יד בחדר שינה בר קיימא, גבעתיים
ויטרינה מחודשת במבואת הכניסה, תל אביב
חדר שינה בוהו בר קיימא, עמק האלה

לקוחות משתפות

נפגשתי עם לירון לפגישת ייעוץ בבית שארכה כחמש שעות. לירון מדהימה !! התקשורת עימה נעימה וזורמת, והליווי שלה מעניק ביטחון לקבל את ההחלטות הנכונות והטובות עבורך ! עם הכוונה ותמיכה, הקשבה וסבלנות לתהליך, ובלי לחץ על כיוון מסוים. עברנו על כל החדרים, תוך תכנון לפרטים, ויצירת רשימות ממוקדות, שסייעו לי להתחיל ולממש את הכל. אחרי המפגש לירון המשיכה להיות זמינה עבורי לכל שאלה , ובזכותה הבית התחיל ללבוש צורה. איזה כיף שהגעתי אליה (-: מעריכה מאוד את המקצועיות והידע, הן בעיצוב והן בחוויית התהליך שהיתה מצוינת !
שירית, ראש העין

לירון גונן, מיס גרות, משלבת בחכמה פתרונות יצירתיים, איקאה, יד שניה ובכלל בעלת מעוף וטוב לב. מומלצת בחום מנסיון. כנסו לבלוג להתרשם. 
רני, תל אביב 

מעטות הנשים שיכולות, כמו לירון, להכניס צבע, חיות, ואנרגיה לחלל באמצעים פשוטים אך עם זאת, מדוייקים. עיצוב שיכול להתאים את עצמו לטעם אישי כמו גם לטרנדים שאינם ברי חלוף, להיות מחובר לסביבה כמו גם לאנשים ולזמן. תודה לירון על עיצות הזהב ועל שאת יודעת תמיד לתת 300% מעצמך לכל עניין🌱❤

טל, נווה מונסון

איזה כיף היה לפגוש אותך! מלבד המקצועיות, הסקיצות המדוייקות שהכנת לי, ההקשבה לצרכים ולרצונות שלי, את גם מקסימה אמיתית ❤️ ממליצה בחום!

נעמה, מודיעין

לירון קשובה, מתכננת ומעצבת לפי דרישות הלקוחות, מבררת צרכים, רצונות ואהבות, וביחד מרכיבים את הבית המתאים לכל אחד ואחד. את לירון לקחנו לעיצוב הדירה שלנו, שכלל שבירת קירות והקמה שלהם, תיכנון מטבח, חללים, חשמל, בחירת החומרים לעיצוב וליווי במהלך הביצוע עי הקבלן . וביחד יצרנו את הבית המושלם שלנו. ממליצים בחום!

איילת, הוד השרון