איך הבית שלך מרגיש?

מרגיש לך שצריך שינוי? אם כן, הום סטיילינג בר קיימא הוא הפתרון עבורך.
בפגישה של שעתיים נמקסם את הפוטנציאל של ביתך, בתקציב נמוך ומחיר נח.

מה זה הום סטיילינג בר קיימא?

עיצוב בערכי הקיימות דוגל בשימוש בקיים (וינטג’!!), בשילוב אלמנטים טבעיים והאקססורי המושלם – צמחי בית שונים ומגוונים 🌿🍀 ביום אחד ניצור שינוי מהותי, אשר יהפוך את הסביבה הביתית למעשירה ותומכת.

מה כולל השירות?

  • עבודת הכנה - שיחת היכרות, מילוי שאלון פרוגרמה ושיתוף תמונות
  • פגישת ייעוץ אישית – כשעתיים בביתך או במקום העבודה
  • חוברת עבודה – מחברת שמתמלאת במהלך הפגישה ברשימות, סקיצות וספקים מומלצים

"המינימליסטיות בבית היא בזכות לירון, שלימדה אותי לעצור ולחשוב לפני שאני קונה". יפית, תל אביב

מסלולים ומחירים:

  • בר קיימא - שעתיים ייעוץ בביתך, 970 ש"ח במקום 1,620 ש"ח (40% הנחה עד 31.03.19)
  • בר קיימא ורכישות - בהמשך לפגישת הייעוץ בביתך, שתי פגישות לרכישות של ריהוט וינטג', טקסטיל טבעי ואביזרים בשוק הפשפשים, וצמחי בית במשתלה מקצועית. 2,970 ש"ח
  • בית בר קיימא - תכנון, עיצוב וליווי לעיצוב או הום סטיילינג של הבית. החל מ- 12,000 ש"ח

זה המקום לשאלות :)

וינטג' ועבודת יד בחדר שינה בר קיימא, גבעתיים
ויטרינה מחודשת במבואת הכניסה, תל אביב
חדר שינה בוהו בר קיימא, עמק האלה

לקוחות מספרים

הזמנתי את לירון לפגישה של שעתיים. הבית היה זקוק ליד מכוונת ולקצת נשמה. בתום הפגישה נפרדנו בחיבוק וחיוך, כשבידי סקיצות, הנחיות מסודרות ומלא השראה. לירון ידעה לזהות את הכוחות של הבית וכיצד להדגיש אותם. ידעה לאתר אזורים בעייתיים ולחמם אותם.
בזכות הידע הרחב בסידור חללים, צבעים, וכמובן בצמחים, בזכות הקשב הרב לצרכי, בזכות המקצועיות הגבוהה, לירון הציעה רעיונות כל כך יפים חכמים ופשוטים לבצוע, שלא יכולתי לחכות וכבר בוקר למחרת הייתי במשתלה :) תודה לך לירון על הפגישה המועילה ועל הזמינות בשלבי היישום.
רונה, רמת גן

לירון היקרה, תודה!! בזכותך הבית נראה מהמם ופשוט כיף לשהות בו 💞 הסבלנות, ההקשבה לרצונות שלנו, הכנת סקיצות והכל מתוך נעימות ורוגע. אנו לקוחות חוזרים כי היינו מרוצים מאד מאד  בפעם הקודמת ושמחנו להיעזר ולקבל ממך השראה נוספת בפעם השניה🌻  הצלחה בכל ושנה טובה 🌸🌸🌸🌸🌸

סיון, לוד

נעזרנו בשירותי הום סטיילינג בר קיימא של לירון, בהצלחה גדולה. לירון הגיעה אלינו חמושה ביצירתיות רבה, בשפע רעיונות ונקודת מבט מרעננת. ישבנו כשעתיים שבסיומן קיבלנו הכל כתוב במחברת, כולל  רשימת ספקים מומלצים.
לקחנו את התובנות של לירון ורצנו איתן. הזזנו רהיטים, צבענו בצבעים שהמליצה, קנינו גופי תאורה מהספק המעולה שנתנה לנו, ואפילו קיבלנו הנחה משמעותית כי באנו דרכה. ממליצים מאד על חוויית הייעוץ עם לירון, כאשת מקצוע מעולה וכאישה מקסימה שנעים מאד בחברתה.

משפחת בר, אבן יהודה

דברו איתי עכשיו