עיצוב פנים

עיצוב בית מיטיב תומך ויסות חושי

הבית כמרחב המכיל בתוכו חומרים שונים, רהיטים וחפצים בהרמוניה מאוזנת ותומכת איכות חיים.

עיצוב הבית על פי מיס גרות

תפישת הבית כראי הנפש מובילה את עבודת הסטודיו מתוך חיבור והקשבה ללקוח, לצרכיו ולאורח חייו. 

עיצוב הבית בגישה רעננה, נקייה ומודרנית, בדגש על פונקציונליות ונוחות שימוש, ליצירת בית שנעים לחיות בו, תוך שיקוף אופי וסגנון בעלי הבית. 

לסטודיו ניסיון של למעלה מעשור בפרויקטים מורכבים ומקוריים בעשרות בתים ודירות. כל פרוייקט מבוצע בקשיבות מלאה לצרכי הלקוח ליצירת מרחב ייחודי עם בהתאמה אישית והגשמת חלום הבית לאנשים ולמשפחות. 

מה כולל תהליך עיצוב פנים?

1

גיבוש קונספט ותכנון ראשוני

העבודה שלנו יחד תתחיל בהכרות וגיבוש קונספט, ולא פחות חשוב – הגדרת הפרוגרמה. זה הבסיס התכנוני שילווה אותנו לכל אורך הפרויקט, ולשם תמיד נוכל לחזור ולבחון מחדש את ההגדרות הראשוניות שעשינו.

לוח השראה לעיצוב חלל מגורים בדירה בתל אביב
לוח השראה לעיצוב חלל מגורים בדירה בתל אביב

 

התכנון הראשוני הינו השלב בו אנו בוחנים את הפוטנציאל של הבית במלואו. בפגישת התכנון תקבלו ממני 2-3 חלופות שונות, כאשר כל אחת מציגה סגנון אחר של חיים בבית. החלופות מבוססות על הפרוגרמה ומתוכננות מתוך מחשבה על פונקציונליות וארגונומיה, יחד עם אסתטיקה ותכנון חכם.

2

תכנון מתקדם לעיצוב פנים​

נתקדם לשלב זה ניכנס לאחר שנבחר ביחד חלופה עיצובית. ניקח את כל מה שעובד עבורכם מהחלופות השונות ונגבש לתכנית שעונה בדיוק רב לצרכים ולחלומות שלכם. עם החלופה הנבחרת נתקדם לתכנון חשמל, אינטלציה, נגרות, ריצוף ועוד.

בתום שלב התכנון המתקדם נצא למכרז קבלנים. נפגוש קבלנים באתר, מהם נקבל הצעות מחיר יחד על בסיס סט תכניות וכתב כמויות מעודכן. 

תכנית חשמל קומת קרקע בבית פרטי לקראת בנייה
תכנית חשמל קומת קרקע בבית פרטי לקראת בנייה

בנוסף לתכניות, שרותי הסטודיו כוללים קובץ ניהול תקציב שיאפשר לכם להבין איך התקציב שלכם מתחלק בין האלמנטים השונים בפרויקט. יחד עם ניהול התקציב, ננהל את לוח הזמנים של הפרויקט.

פרישת קירות חדר רחצה
פרישת קירות חדר רחצה
חדר הרחצה בתום השיפוץ
חדר הרחצה בתום השיפוץ

 

התכנון הראשוני הינו השלב בו אנו בוחנים את הפוטנציאל של הבית במלואו. בפגישת התכנון תקבלו ממני 2-3 חלופות שונות, כאשר כל אחת מציגה סגנון אחר של חיים בבית. החלופות מבוססות על הפרוגרמה ומתוכננות מתוך מחשבה על פונקציונליות וארגונומיה, יחד עם אסתטיקה ותכנון חכם.

3

תכנון לביצוע ופיקוח באתר​

את התכניות לביצוע עיצוב פנים בביתך, נעדכן לקראת תחילת עבודה באתר. את נקודות החשמל והתאורה אני מקפידה לסמן בפגישה באתר יחד עם הקבלן והלקוחות. לאחר סימון כל הנקודות, אפקח על החציבות שנעשו בהתאם לתכנית ולאחר מכן יוכל החשמלאי להשחיל חוטים ולחבר.

כך גם בתחום האינסטלציה בבית, כל נקודות המים יסומנו לפני חציבה והתקנה, ועבודות הריצוף והחיפוי יעשו לאחר שאגיע להניח אריח ראשון ואשאיר תכנית ופרישות ברורות לביצוע.

פיקוח על עבודות עיצוב פנים באתר בכל שלב בתהליך
פיקוח על עבודות עיצוב פנים באתר בכל שלב בתהליך
פיקוח על התקנות ריצוף וחיפוי קיר ובחינת גוון כללי לקיר בדירת קבלן
פיקוח על התקנות ריצוף וחיפוי קיר ובחינת גוון כללי לקיר בדירת קבלן
בחירת גוון רובה לאריחים בצבע תכלת בחדר רחצה
בחירת גוון רובה לאריחים בצבע תכלת בחדר רחצה
קמין דמה בשלב התכנון ואחרי התקנה
קמין דמה בשלב התכנון ואחרי התקנה

את תכניות הנגרות נעדכן לביצוע לאחר פגישה עם נגר ומדידות באתר. כל פרט יעבור לאישורכם ויקבל את תשומת הלב הראויה. נבחן דוגמאות צבע באתר ונאשר את כל הפרטים הקטנים בעיצוב פנים לאחר מחשבה.

4

ליווי לרכישות בפרויקט עיצוב פנים​

שרותי עיצוב הפנים של הסטודיו, כוללים גם את הלבשת הבית. מאחר וסטודיו מיס גרות דוגל במראה נקי ושקט ובערכי הקיימות, אין הכוונה בהום סטיילינג שימלא את הבית באקססוריז מיותרים מייד אין צ'יינה. חומרים טבעיים וצמחי בית הם האקססורי המושלם בעינינו.

תיעוד מימי קניות באיקאה ובשוק הפשפשים
תיעוד מימי קניות באיקאה ובשוק הפשפשים

במהלך התכנון המתקדם והשיפוץ בביתכם נצא לימי רכישות ממוקדים של כ-4 שעות. ישנם דברים שרצוי לרכוש עוד לפני תחילת השיפוץ, וישנם דברים שניתן במהלך השיפוץ. רכישות יכללו ביקורים בחללי תצוגה של דלתות, אלומיניום, מטבחים, שיש, תאורה, ריהוט, טקסטיל ועוד.

5

אכלוס והלבשת הבית ​

בשעה טובה נכנסתם לגור בבית המשופץ! קצת אחרי המעבר, נפגש לקפה וסידורים אחרונים של הלבשת הבית. לעתים יש התקנות לאחר האכלוס הדורשות פיקוח כגון וילונות ותמונות, ואנחנו נהיה שם איתכם.

לאחר שתעברו לגור בבית, נפגש במשתלה יצרנית ויבואנית שעובדת עם הסטודיו, בכדי לרכוש צמחי בית איכותיים ומיוחדים. את הצמחים נתאים לתנאי האור בבית ויחד איתם תקבלו הנחיות גידול ועזרה במידה ויהיו שאלות.

שילוב צמחי בית משלים את הראייה ההוליסטית
שילוב צמחי בית משלים את הראייה ההוליסטית

עיצוב פנים לאיכות חיים וסביבה

הבית הוא מרחב התומך באיכות חיים, משרה רוגע ומעורר השראה. הסטודיו דוגל ביצירת מרחב אישי עוטף ומזמין, עם קונטרסט מדויק ושימוש נבון בחפצים ורהיטים. נעדיף שימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה ולחי, על פני פלסטיק וסינתטי, ונשלב צמחי בית מטהרי אוויר לשיפור איכות החיים ואריכות ימים.

תראי מה אפשר לעשות

תמונות מתוך פרוייקטי עיצוב פנים של סטודיו מיס גרות

לקוחות משתפות

לירון קשובה, מתכננת ומעצבת לפי דרישות הלקוחות, מבררת צרכים, רצונות ואהבות, וביחד מרכיבים את הבית המתאים לכל אחד ואחד. את לירון לקחנו לעיצוב הדירה שלנו, שכלל שבירת קירות והקמה שלהם, תיכנון מטבח, חללים, חשמל, בחירת החומרים לעיצוב וליווי במהלך הביצוע עי הקבלן . וביחד יצרנו את הבית המושלם שלנו. ממליצים בחום!

איילת, הוד השרון

ערב טוב, מה שלומך?

היום ביקרה אצלי קבוצה נוספת מהמשרד (10 בנות) התרשמו והתלהבו ממה שראו… שזה כבר לא מפתיע, אבל הסיבה בשלה אני כותבת לך, היא, שאחת הבנות מצאה לנכון להגיד: "אני חייבת לציין, שהדירה היא בדיוק את. היא מבטאת את מי שאת"
אז חשבתי שתרצי להוסיף זאת לרזומה שלך, היכולת להכיר/להבין את הלקוח ולשקף/לבטא זאת במראה הבית. אני חושבת שזה הרבה יותר מטעם טוב ויכולת התאמה של צבעים וחומרים… תודה!!!

נאוה, רמת פולג

הי לירון, הגיע הזמן להיפרד בתום תקופה מורכבת
יצרת עבורנו מרחב יפה להיות בו, יש לך זוית ראייה אחרת, טעם וסגנון משובח. בורכת!

ליאת, רמת השרון

לירון גונן, מיס גרות, משלבת בחכמה פתרונות יצירתיים, איקאה, יד שניה ובכלל בעלת מעוף וטוב לב. מומלצת בחום מנסיון. כנסו לבלוג להתרשם. 
רני, תל אביב 

כמעט 3 שנים חלפו מאז סיום השיפוץ שלנו והעבודה עם לירון. בשלוש שנים האלה התחלתי מספר פעמים לכתוב המלצה והפסקתי.
הרגשתי שהכל כבר נכתב ותואר פה – העבודה המקצועית והנעימה, היצירתיות והחוש האסתטי, הליווי הצמוד (שממשיך גם היום במידת הצורך) ועוד…
אבל היום הבנתי מה אני יכולה להוסיף… שיש לי הזדמנות לשתף מנקודת המבט של העתיד ולספר עד כמה הליווי של לירון ממשיך בתוכנו עד היום, גם הרבה אחרי שהסתיימה העבודה הפורמלית איתה.
לספר שהוא נמצא באינספור רגעים יומיומיים של בית שמתאים לנו, נעים לנו, בית שגורם לנו להרגיש הכי בבית. בית שלירון הצליחה לתכנן כך שהמרחב שלו יכיל כל כך הרבה מבלי להרגיש צפוף או עמוס. בית שככל שהחיים בו מתקדמים ומתפתחים, אנחנו מבינים יותר לעומק את משמעות ההחלטות שקיבלנו בעזרתה – החל ממיקום חדר השינה וכלה בכיוון פתיחת הדלתות במטבח. בית שדרך ההתנהלות היומיומית בו אנחנו מעריכים שוב ושוב את ההצעות והדיוקים של לירון, כאלה שבזמנו לא תמיד הבנו את משמעותם.
בית שהחיים בו שוב ושוב מפגישים אותנו עם חשיבות הלך הרוח שהיא מציגה, שמדגיש את המרחב השקט והמאוזן מבלי לוותר על עיצוב אישי וחם.

אז אני כותבת פה כדי לספר שאנחנו שמחים באופן יומיומי ומתמשך על הבחירה בלירון וממליצים עליה בחום ובהערכה כנה.אנחנו מאוד מרוצים מהדירה החדשה שלנו ומרגישים כאן לגמרי בבית :-)

משפחת דניאל, תל אביב