עיצוב פנים

תפישת הבית כראי הנפש, מובילה את עבודת הסטודיו מתוך חיבור והקשבה ללקוח, לצרכיו ולאורח חייו. עיצוב פנים בגישה רעננה, נקייה ומודרנית, בדגש על פונקציונליות ונוחות שימוש, ליצירת בית שנעים לחיות בו, המשקף את בעליו ונושא עמו ד.נ.א ייחודי. 

סטודיו מיס גרות לקח חלק בעיצוב ושינוי מהותי של עשרות בתים ודירות לאורך העשור האחרון, בקשיבות מלאה לצרכי הלקוח ויצירת מרחב ייחודי בהתאמה אישית. הגשמת חלום הבית לאנשים ומשפחות, שיפר את יכולות הסטודיו לעיצוב פנים מקיף של פרויקטים מורכבים ומקוריים.

לוח השראה עיצוב פנים חדר רחצה
לוח השראה לעיצוב חדר רחצה בוילה בהוד השרון

שלב 1 – גיבוש קונספט ותכנון ראשוני

העבודה שלנו יחד, תתחיל בהכרות וגיבוש קונספט, ולא פחות חשוב – הגדרת הפרוגרמה. זה הבסיס התכנוני שילווה אותנו לכל אורך הפרויקט, לשם תמיד נוכל לחזור ולבחון מחדש את ההגדרות הראשוניות שעשינו.

לוח השראה עיצוב פנים תל אביב
לוח השראה לעיצוב חלל מגורים בדירה בתל אביב

התכנון הראשוני הינו השלב בו אנו בוחנים את הפוטנציאל של הבית במלואו. בפגישת התכנון תקבלו ממני 2-3 חלופות שונות, כאשר כל אחת מציגה סגנון אחר של חיים בבית. החלופות מבוססות על הפרוגרמה ומתוכננות מתוך מחשבה על פונקציונליות וארגונומיה, יחד עם אסתטיקה ותכנון חכם.

שלב 2 – תכנון מתקדם לעיצוב פנים

אל שלב התכנון המתקדם ניכנס לאחר שנגבש חלופה נבחרת. ניקח את כל מה שעובד לכם מהחלופות השונות ונגבש לתכנית שעונה בדיוק רב לצרכים ולחלומות שלכם. עם החלופה הנבחרת נתקדם לתכנון חשמל, אינטלציה, נגרות, ריצוף וכו'

בתום שלב התכנון המתקדם, נצא למכרז קבלנים. נפגוש 3 קבלנים באתר, מהם נקבל הצעות מחיר יחד על בסיס סט תכניות וכתב כמויות מעודכן. אני תמיד מציעה להקשיב לתחושת הבטן, זו אינטליגנציה קדומה שצריכה להלקח בחשבון בהחלטות הרות גורל כמו שיפוץ הבית שלכם.

תכנון ראשוני למטבח בבית פרטי ברמת שרון
תכנית חשמל קומת קרקע בבית פרטי לקראת בנייה
פרישת קירות חדר רחצה
חדר הרחצה בתום השיפוץ

בנוסף לתכניות, שרותי הסטודיו כוללים קובץ ניהול תקציב שיאפשר לכם להבין איך התקציב שלכם מתחלק בין האלמנטים השונים בפרויקט. יחד עם ניהול התקציב, ננהל את לוח הזמנים של הפרויקט.

שלב 3 – תכנון לביצוע ופיקוח באתר

את התכניות לביצוע עיצוב פנים בביתך, נעדכן לקראת תחילת עבודה באתר. את נקודות החשמל והתאורה אני מקפידה לסמן בפגישה באתר יחד עם הקבלן והלקוחות. לאחר סימון כל הנקודות, אפקח על החציבות שנעשו בהתאם לתכנית ולאחר מכן יוכל החשמלאי להשחיל חוטים ולחבר.

כך גם בתחום האינסטלציה בבית, כל נקודות המים יסומנו לפני חציבה והתקנה, ועבודות הריצוף והחיפוי יעשו לאחר שאגיע להניח אריח ראשון ואשאיר תכנית ופרישות ברורות לביצוע.

פיקוח עיצוב פנים
פיקוח על עבודות עיצוב פנים באתר בכל שלב בתהליך
אריחים בצבע תכלת, חדר רחצה ילדים, גוון רובה מפאי
בחירת גוון רובה לאריחים בצבע תכלת בחדר רחצה

את תכניות הנגרות נעדכן לביצוע לאחר פגישה עם נגר ומדידות באתר. כל פרט יעבור לאישורכם ויקבל את תשומת הלב הראויה. נבחן דוגמאות צבע באתר ונאשר את כל הפרטים הקטנים בעיצוב פנים לאחר מחשבה.

שלב 4 – ליווי לרכישות בפרויקט עיצוב פנים

שרותי עיצוב הפנים של הסטודיו, כוללים גם את הלבשת הבית. מאחר וסטודיו מיס גרות דוגל במראה נקי ושקט ובערכי הקיימות, אין הכוונה בהום סטיילינג למלא את הבית באקססוריז מיותרים מייד אין צ'יינה. חומרים טבעיים וצמחי בית הם האקססורי המושלם בעינינו.

במהלך התכנון המתקדם והשיפוץ בביתכם, נצא לימי רכישות ממוקדים של כ-4 שעות. ישנם דברים שרצוי לרכוש עוד לפני תחילת השיפוץ, וישנם דברים שניתן במהלך השיפוץ. רכישות יכללו ביקורים בחללי תצוגה של דלתות, אלומיניום, מטבחים, שיש, תאורה, ריהוט, טקסטיל ועוד.

שלב 5 – אכלוס והלבשת הבית

בשעה טובה נכנסתם לגור בבית המשופץ! קצת אחרי המעבר, נפגש לקפה וסידורים אחרונים של הלבשת הבית. לעתים יש התקנות לאחר האכלוס הדורשות פיקוח כגון וילונות ותמונות, ואנחנו נהיה שם איתכם.

צמחי בית, קן הציפור, פוטוס, צמחים, אורבן גנגל, גונגל אורבני, שולחן קפה וצמחים, צמחים בסלון
שילוב צמחי בית משלים את הראייה ההוליסטית

לאחר שתעברו לגור בבית, נפגש במשתלה יצרנית ויבואנית שעובדת עם הסטודיו, בכדי לרכוש צמחי בית איכותיים ומיוחדים. את הצמחים נתאים לתנאי האור בבית ויחד איתם תקבלו הנחיות גידול ועזרה במידה ויהיו שאלות.

עיצוב פנים הוליסטי

ראיית הבית כמרחב תומך לאיכות חיים, מוביל את הסטודיו במהלך העבודה על בתים של א.נשים ומשפחות. החשיבה במהלך עיצוב פנים על בית או דירה, מלווה בהבנה של השלם הגדול מסכום חלקיו. יצירת מרחב המאפשר ויסות חושי נכון, משולב בפרטים טבעיים ובצמחי בית מטהרי אוויר.

רוצה לדעת עוד? מוזמנת ליצור קשר עם לירון מסטודיו מיס גרות