כמעצבת, אני מוצאת את עצמי מתרגשת מדברים רבים. לדוגמה, טקסטורות עשירות, הדפסים רפטטיביים, צבעים עזים, קומפוזיציות מוצלחות וחומרים טבעיים עשויים במקרה הטוב לגרום לי לקפץ במקום כמו ילדה קטנה ונרגשת.

אבל מה, כל זה לא יכול להראות טוב ללא התאורה הנכונה. עכשיו, זה בטוח לא הזמן ולא המקום לפצוח בהסברים טכניים על סוגי נורות, עוצמות תאורה, קלווין וכל מיני דברים שלמדתי במשך כמה סמסטרים בשנקר. אני מדברת על הגוף הנכון מהחנות הנכונה. גוף תאורה יפה ועם נוכחות, כזה שיפזר את האור הנכון בצורה הנכונה.

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונןלצערי הרב, דירות רבות לא מגיעות לשלב התאורה. אנשים משקיעים את מיטב כספם ברכישת הדירה, שדרוג המטבח ורכישת הריהוט ההכרחי כך שתקציב לסעיף התאורה בכלל לא קיבל עמודה בטבלת האקסל. אני מבינה את זה לחלוטין, תאורה יכולה להיות "תיק" יקר מאוד, הרי בכל דירה חדשה יש עשרות נקודות תאורה ולא תמיד יודעים מאיפה להתחיל.

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן

גופי התאורה של טרנדלייט

זו הפעם הראשונה שאני כותבת פוסט שלם בבלוג שהא המלצה על חנות שמצאה חן בעיניי מאוד. חשוב לי לציין שאני לא מקבלת תמורה בעבור הפוסט הזה ואין לי מניעים נסתרים שקשורים לתוכן שיווקי. למען האמת, התכנית המקורית הייתה להעלות אלבום תמונות וסיפור קצר לדף הפייסבוק של מיס גרות.

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונןאבל, התאהבתי קשות! מדובר בחנות בשם טרנד לייט באזור התעשייה של חדרה, ממש לא רחוק מהכיכר. לחנות הגעתי לראשונה בשבוע שעבר עם לקוחה חביבה שלי, לצורך רכישה של גופי תאורה אחרונים לדירה שכבר סיימנו לרהט ולהלביש. בחנות נמצאת לינדה, היא יודעת הכל על הכל בחנות ועוזרת ללקוחות בכיף ובחיוך גדול (אולי בזכות היותה שוודית?!).

מומלץ ורצוי לקבוע פגישה מראש ולזכות בליווי צמוד ומקצועי לבחירת גופי התאורה לבית. חשוב להמנע מרכישה אימפולסיבית ואם יש משהו שיש לך ספק לגביו, רצוי לישון על זה בלילה.

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן

הטרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן

טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן
טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונן טרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונןטרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונןטרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונןטרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונןטרנדלייט trend light תאורה לבית לירון גונןבשורה התחתונה, המחירים מצוינים, הסחורה מגוונת ואיכותית היישר מאירופה ויש מבצע על פריטים מתצוגה עד סוף חודש אוקטובר, אז אמורים להגיע דברים חדשים ושווים. לפרטים נוספים, ניתן לפנות לחנות בטלפון: 04-6225662.

אודות המחברת

לירון גונן, מעצבת פנים ויוצרת תוכן, בעלת סטודיו המתמחה בעיצוב פנים בר קיימא

2 תגובות

השאירי תגובה