אודות

צבע. טקסטיל. תאורה. חפצים.
אלו הפרטים הקטנים שהופכים את המרחב בו אנו חיים לבית.

נעים להכיר,

שמי לירון גונן, אני אמא לשלושה בנים חמודים ונשואה באושר לאהובי עומרי. תמיד ידעתי שאהיה עצמאית, זה האופי שלי. האושר הטמון בעשייה הזו גדול משחשבתי, אולי כי עיצוב ואסתטיקה הם חלק בלתי נפרד ממני, מחיי ומצורת החשיבה שלי. כזו אני, ויזואלית.

כיום, כאשה בוגרת (שלושה ילדים כבר אמרתי?) ומעצבת פנים בעלת נסיון, אני מחפשת את הערך המוסף בעיצוב הבית. אינני מחפשת לעצב בית שהוא בעיקר יפה ומושלם, בתים שנראים מתוך קטלוג הם לא ממש כוס התה שלי :) עבורי, עיצוב בית דומה ליצירה על קנבס, לשם נכנסים חומרים שונים, רהיטים וחפצים בהרמוניה מדויקת במרחב. כל מרחב תפור בהתאמה אישית ללקוח ומאפשר דינמיות וורסטיליות לאורך זמן.

כמו שאני חייה את חיי כטבעונית, כך אני גם מעצבת פנים טבעונית. גם בעיצוב בתים, אני בוחרת בפריטים שאינם קשורים לסבל של בעלי חיים. תמיד אעדיף את האלטרנטיבה הידידותית לסביבה, לגוף ולנפש. לכן אני משיקה שירותי עיצוב והום סטיילינג בר קיימא, עיצוב מתוך מחשבה על הסביבה, שימוש בחומרים טבעיים ושילוב צמחים בסביבה הביתית.

הבית כסביבה מעשירה ותומכת – הבית שלנו הוא מי שאנחנו. ולהפך. זהו המרחב הבטוח, השקט, הטוב והנכון שלנו. מקום המשקף את הערכים שלנו והאהבות שבחיינו.

 

לקבלת עדכונים, הצטרפו לניוזלטר: 

 

קריאה מהנה
לירון,
סטודיו מיס גרות.

2 Comments

 • Reply
  מאיה
  28 בנובמבר 2017 at 22:04

  היי לירון. בלוג מהמם יש לך טעם בוהימייני משגע. וזה גם סגנון שהוא לא רווח מספיק בארץ. אם יש לך רשימת המלצות לחנויות בארץ או בחול (שאפשר להזמין מהם) עיצוב בוהימייני לבית אשמח לשמוע! תודה
  מאיה

  • Reply
   Miss Garot
   10 בדצמבר 2017 at 18:56

   תודה מאיה :)
   הסוד של הסגנון הבוהמייני הוא שילוב בין חפצים ורהיטים שונים לחלוטין, כך שאין לי המלצה ספציפית על חנות אחת.

  Leave a Reply