אודות

צבע. טקסטיל. תאורה. חפצים.
אלו הפרטים הקטנים שהופכים את המרחב בו אנו חיים לבית.

מיס גרות, היא בעצם אני.

נעים להכיר, שמי לירון גונן (חן בנעוריי) בת 33, נשואה לעומרי ואמא של פלג ויהב המתוקים. מעצבת פנים בוגרת תואר ראשון ללימודי עיצוב פנים מבנה וסביבה של בית הספר הגבוה ללימודי עיצוב והנדסה, שנקר.

בגיל 25 היה הפרויקט הראשון שלי, אז עיצבתי את אולם המופעים של קריית התרבות נס ציונה. היה מעניין :)

מאז ומתמיד אהבתי כל דבר שקשור ליצירה, אסתטיקה ובתים. בגיל 7 החלטתי לעזוב את החוג לריקוד לטובת חוג יצירה, שם כבר הבנתי מה מתאים לי. ברזומה שלי אפשר למצוא ניהול של ועדת קישוט מכיתה ב' לאורך קדנציות רבות ;) בתיכון למדתי במגמת תולדות האמנות וגרפיקה ולמרות זאת בניינים ובתים היו אלו שדיברו אליי באופן מיוחד. אני זוכרת את עצמי מהלכת בחלקים היפים והישנים של העיר בה גדלתי ומסתכלת על הבתים, בוחנת טוב טוב את החזיתות, הפרופורציות והחומרים.

באופן טבעי וברור, בגיל 22 נרשמתי ללימודי תואר ראשון לעיצוב פנים מבנה וסביבה במכללת שנקר. לאחר ארבע שנים של לימודים מעצימים ומאתגרים התחלתי לעבוד בסטודיו קסום לעיצוב ואדריכלות שנמצא במושב כפר-הס. שם ביליתי חמש שנים, הגעתי בגיל 26 עם רעב גדול ללמידה ועזבתי לאחר 5 שנים כאשה נשואה ואמא לשניים. חודש לאחר הלידה של בני השני כבר גיבשתי את מיס גרות, את הקונספט, הכיוון, החזון והשקתי את דף הפייסבוק והבלוג. לא חופשת לידה טיפוסית.

תמיד ידעתי שאהיה עצמאית, זה האופי שלי. האושר הטמון בעשייה הזו גדול משחשבתי, אולי כי עיצוב ואסתטיקה הם חלק בלתי נפרד ממני, מהחיים שלי ומהמהות שלי.

 

בבלוג תוכלו למצוא הדרכות DIY, כתבות על עיצוב בתים, טרנדים, ביקורות עיצוב וחוויות מעבודתי כמעצבת פנים. בעצם, כל מה שמעניין ומרגש אותי וקשור לעיצוב.

הרוח של הבלוג:

1. הקשר למציאות שלנו בארץ (מעמד הביניים? לא תראו פה דברים יקרים ונוצצים)

2. צבעים שמחים (בדיוק כמו שאני אוהבת)

3. ייחודיות (אף פעם לא הייתי חלק מהעדר!)

לקבלת עדכונים, הצטרפו לניוזלטר: 

 

 מה עוד?

אני תמיד מחפשת פרויקטים חדשים ומאתגרים, אז אם אתם בעניין, זה הטלפון שלי 054-6887045

קריאה מהנה
לירון,
סטודיו מיס גרות.

No Comments

Leave a Reply